ציוד למיחזור גז, מכונות מחזור גז

​​מכונות מחזור גז

חברת ERDWICH  פועלת במגזר שמירת איכות הסביבה מעל 30 שנה וצברה מוניטין טוב מאוד כמי שכבר סיפקה מעל 6000 מכונות וציוד גריסה בכל רחבי העולם.

חברת ERDWICH  התקינה מעל 20 קווים למיחזור מקררים ברחבי העולם ונכון להיום מעל 30 מיליון מקררים מוחזרו באמצעות המערכות שלנו.

טכנולוגיה אמינה ומוכחת בשטח הנה המאפיין המרכזי של מוצרינו. רמת בטיחות ופונקציונאליות גבוהה עומדות בראש סדר העדיפויות שלנו.

מוצרינו מיוצרים בגרמניה עם אחריות לאיכות ולשמירת איכות הסביבה על פי הדרישות של תקן DIN EN ISO 9001:2000  (תעודת רישום מס' 41297728/1) ותקן ISO 14001 (תעודת רישום מס' I.(0406084) וצווי האיחוד האירופי החלים בנידון.

הקונספט של מפעל מיחזור:

קונספט זה מאפשר את תנאי אספקת התשומות וההפעלה הבאים:

  • מצב א': 20-30 מקררי גז פחמן כלורו-פלואורי (CFC) ו/או גז פחמימני (HC) לשעה, עם הזרקת חנקן גזי מגנראטור המצוי באתר
  • מצב ב': פסולת של מוצרי חשמל/אלקטרוניקה, ללא הזרקת חנקן גזי (מכונות כביסה ומכשירי חשמל גדולים אחרים, ללא מנועים וחלקי בטון)

מאפיינים עיקריים של מכונות מחזור גז:

בהתאם לתקן האירופי: CENELEC EN 50574:2012

ציוד מיחזור עם מערכת חנקן משולבת לייצור גז חנקן N2)) ואוויר דחוס למיחזור מקררים.

ציוד קדם-גריסה (ריטוש) עם שירות תחזוקה באתר (ריתוך מחדש של הלהבים) – ללא הסרת חלקים. מחשב למדידת פליטות גזים פחמימנים ופחמן כלורו-פלואורי בצינור הפליטה של הגזים הנקיים

מודול הפרדה נוסף להפרדת פנטאן ממערכות מיחזור תרמי עם זרימה רציפה (R11)

הזנת מקררים, מכונות כביסה וכדומה באמצעות מסוע אופקי בגובה של 0.85 מטרים עם מפריד באמצעות טכנולוגיית זרמי מערבולת עתיר מהירות להפרדה הטובה ביותר של אלומיניום/נחושת

לפרטים נוספים צור קשר בטופס המצורף.